Uğur Mumcu Sürücü Kursu

Uğur Mumcu Sürücü Kursu Özel Özdamla Sürücü Kursu Uğurmumcu Şubesi, Şimdi bizi arayınız ve indirimli fiyatlarımızdan yararlanın.

Geniş araç filosuyla hizmet veren Özdamla Kartal Sürücü Kursları 2017 itibariyle 40’tan fazla şubeye ulaşmıştır. Firmamız sadece Kartal Uğurmumcu bölgesinde değil bir çok bölgede hizmet sunmaktadır.

Bizi arayınız: +90 216 476 0015

Özdamla Kartal Uğurmumcu sürücü kursu Şubesi, franchise modeliyle adaylara her bölgede hizmet vermeyi amaçlamıştır. Tüm paydaşlarıyla birlikte çevresinin en çok tercih edilen sürücü kursu olma özelliğini taşıyan Özdamla Sürücü Kursları, kalite standartları ve kadrosuyla mutlak memnuniyet garantisi sunmaktadır.

Uğur Mumcu Sürücü Kursu

Kartal Uğur Mumcu Sürücü Kursu

  • Şirketimiz yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, adaylarımızın tüm hizmet beklentilerini ülke standartlarının üzerinde karşılamak,
  • Adaylarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak,
  • Sektörümüzde hizmet konusunda farklılaşmak kaliteli ve modern bir anlayış benimsemek,
  • Güven, saygı, disiplin ve mutlak başarı ilkeleri doğrultusunda, çalışanları ve içinde bulunduğu toplumla, sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer yaratacak şekilde çalışmak.

Kartal Uğur Mumcu Sürücü Kursu; En modern araçlarımızla özel direksiyon dersleri alabilir donanımlı eğitmenlerimiz eşliğinden kısa sürede trafiğe çıkmaya hazır hale gelebilirsiniz.

Eğitim araçları ve tamamen teknolojik bir sunum anlayışı ile dersleri veren tecrübeli uzman kadrosu adaylara yalnızca bir sınav hazırlığı değil aynı zamanda tamamen başarılı, güvenli bir sürücü olma hizmeti vermektedir. Tüm paydaşları ile birlikte çevresinin en çok tercih edilen sürücü kursu olma özelliği taşıyan, Özdamla Sürücü Kursu Kartal Soğanlık Şubesi kalite kalite standartları ve kadrosu ile mutlak memnuniyet garantisi veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Kayıt

Online kayıt formumuzu kullanarak, sistem üzerinden kayıt işlemlerinizi kolayca yaptırabilirsiniz.